MENU
Wykładowcy
Gitarzystka, kompozytorka, wykładowca (m.in. jednych z największych i z wieloletnią tradycją warsztatów Blues nad Bobrem w Kliczkowie/k.Bolesławca); właścicielka i kierowniczka prywatnej szkoły muzycznej KAMERTON w Zielonej Górze.
Gitarzysta, kompozytor, założyciel i lider zielonogórskiego zespołu Pewne Podniety Akustyczne. Ukończył kierunek Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Romek Puchowski to osobowość muzyczna. Gra na gitarach akustycznych, basie i gitarze DOBRO.
Gitarzysta i autor poradnika "Od zera do mistrza".
Skrzypek po średniej szkole muzycznej, bębniarz, autor muzyki elektronicznej (także do filmów i spektakli teatralnych), aktor teatru offowego Terminus A Quo. Związany z Solanin Film Festiwalem i wydawnictwem muzycznym Gusstaff Records.
Basista z kilkunastoletnim stażem muzycznym. Absolwent kierunku Edukacja Muzyczna Uniwersytetu Zielonogórskiego. Nauczyciel muzyki w kilku zielonogórskich szkołach.
Kompozytor, aranżer, dyrygent. Twórca orkiestry Alex Band, z którą współpracował z największymi gwiazdami polskiej estrady.
Gitarzysta, kompozytor. Muzyką zajmuje się od kilku lat. Obecnie jest uczniem Roberta Lewandowskiego w Autorskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Warszawie.
Wokalistka, pedagog i logopeda. Ukończyła wydział wokalno-aktorski Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest również absolwentką logopedii w Dolnośląskiej Szkole Wyższej Edukacji.
10 lat pracy w zawodzie lutnika. Dziesiątki zaprojektowanych i wykonanych instrumentów.
Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu uzyskując tytuł licencjata. Na klarnecie gra już od kilkunastu lat. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych.
Gitarzystka, kształci się we Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie gitary elektrycznej u Artura Lesickiego. Absolwentka PSM I st. w Lubinie.
Saksofonistka, kompozytorka absolwentka WSJiMR. Aktualnie studentka wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie prof. Tomasza Pruchnickiego.