MENU
Reklama

Co oferujemy reklamodawcom?

     Reklama na naszym Portalu jest doskonałym narzędziem do promocji wszelkich towarów i usług szeroko związanych z muzyką. Od promocji sprzętu i akcesoriów muzycznych aż po nagłaśnianie konkursów muzycznych i festiwali. Taki dobór grupy klientów Portalu gwarantuje dotarcie z reklamą do potencjalnie zainteresowanych nią osób. Naszym użytkownikom możemy zareklamować Państwa produkt lub usługę na kilka sposobów:

Bannery reklamowe:

Portal oferuje dwie możliwości promocji poprzez bannery reklamowe (widoczne na wszystkich podstronach serwisu):

- Banner główny B1 w rozmiarach 750/100 px znajdujący się w prawym górnym rogu Portalu

- Bannery dolne B2 (4 sztuki) w rozmiarach 250/100 znajdujące się na dole portalu poniżej treści okien.

- Możemy zamieścić dostarczony przez Państwa banner lub zlecić przygotowanie naszym grafikom.

Kliknij, aby powiększyć

Chcesz otrzymać cennik? Napisz do nas: biuro@e-kamerton.pl

Newsletter:

     Przygotowujemy cotygodniowy newsletter dla użytkowników Portalu. W nim informujemy między innymi o nowościach na stronie oraz planowanych aktualizacjach. Newsletter jest również doskonałą formą przekazania wiadomości reklamowych. Jest emitowany raz w tygodniu w środy wieczorem.

Chcesz otrzymać cennik? Napisz do nas: biuro@e-kamerton.pl

Newsy sponsorowane:

     Możemy przygotować news na przykład o pojawiającej się nowości w Państwa ofercie. Materiał może zawierać tekst, zdjęcia, grafikę i film. W informacji możemy zawrzeć dane produktu, sposób użytkowania, film reklamowy  i inne treści w zależności od Państwa potrzeb. Taki materiał promujemy również na naszym kanale Facebook.

Chcesz otrzymać cennik? Napisz do nas: biuro@e-kamerton.pl

Reklama emitowana na początku lekcji:

     Możemy umieścić Państwa reklamę w formie klipu wideo emitowanego przed wyświetleniem użytkownikowi lekcji, w taki sposób, że aby móc obejrzeć lekcję trzeba zobaczyć najpierw reklamę w całości, bez możliwości jej pominięcia.

- Możemy wyemitować dostarczony przez Państwa spot lub zlecić przygotowanie spotu naszej ekipie.

- Reklama taka może być wyświetlana tylko użytkownikom darmowego konta STANDARD.

- Reklama może być wyświetlana tylko przy wybranych klipach np.: spot dotyczący efektów gitarowych może być emitowany tylko przy lekcjach z działu Gitara.

Chcesz otrzymać cennik? Napisz do nas: biuro@e-kamerton.pl

Lokowanie produktu:

     Lokowanie produktu to obecnie bardzo powszechna, i co najważniejsze skuteczna, forma promocji. Polega ona na wyeksponowaniu danego produktu lub usługi w takiej formie, żeby nie była odbierana przez widzów jako nachalna reklama. Nasz portal daje możliwość lokowania produktu w dwóch formach:

- Nagranie lekcji przy użyciu np. konkretnego modelu, czy marki gitary, wzmacniacza, tunera itp.

- Nagrania testu sprzętu np. konkretnego modelu, czy marki gitary, wzmacniacza, tunera itp. i umieszczenia go na stronie portalu. Dodatkowo nagranie będzie promowane na naszych kanałach YouTube oraz Facebook. Możemy również zamieścić przygotowany przez Państwa materiał.

Chcesz otrzymać cennik? Napisz do nas: biuro@e-kamerton.pl

Test sprzętu:

     Możemy przygotować testy w formie klipów wideo wskazanych przez Państwa instrumentów lub innego sprzętu związanego z tematyka Portalu (wzmacniacze, kable, efekty, akcesoria muzyczne) wraz z umieszczeniem na Portalu. Możemy również emitować przygotowany przez Państwa materiał.

Chcesz otrzymać cennik? Napisz do nas: biuro@e-kamerton.pl

 

     Mają Państwo inne propozycje? Prosimy napisać do nas na adres: biuro@e-kamerton.pl Na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie optymalne dla potrzeb Państwa firmy.