MENU
Program Partnerski krok po kroku

     Możesz już zarabiać dzięki polecaniu Muzycznego Portalu Edukacyjnego www.e-kamerton.pl! Przystąp do Programu Partnerskiego. Jak to zrobić? Zobacz instrukcję krok po kroku.

     Do Programu Partnerskiego może przystąpić każdy zarejestrowany użytkownik Muzycznego Portalu Edukacyjnego www.e-kamerton.pl. W tym celu należy się zalogować a następnie przejść do zakładki "Moje Konto".

     Po wejściu w zakładkę "Moje konto" należy kliknąć przycisk "Zarabiaj z nami! Dołącz do Programu Partnerskiego" znajdujący się w prawym dolnym obszarze ekranu pod przyciskiem zakupu abonamentu PREMIUM.

     Po wejściu na stronę Programu Partnerskiego należy przeczytać i zaakceptować regulamin Programu Partnerskiego.

     W szarym polu znajduje się indywidualny link, dzięki któremu naliczane będą prowizje na Twoje konto. Wystarczy umieścić link na stronach internetowych, forach, czy portalach społecznościowych. Pamiętaj, aby przestrzegać postanowień regulaminu Programu Partnerskiego oraz regulaminów stron, na których zamieszczasz link!

     Po zaakceptowaniu regulaminu w dolnej części strony pojawi się podsumowanie Twojego konta w Programie Partnerskim. Znajdziesz tam informację o aktywności użytkowników używających Twojego linku, oraz naliczone prowizje.

     Po zebraniu 50 zł będziesz mógł poprosić o wypłatę zarobionych pieniędzy, pisząc na adres biuro@e-kamerton.pl. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, otrzymasz dane niezbędne do wystawienia faktury VAT lub rachunku. Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej, otrzymasz kwestionariusz osobowy. Po przesłaniu podpisanego skanu dokumentu na adres mailowy: biuro@e-kamerton.pl otrzymasz odpowiedni formularz PIT, a po dostarczeniu podpisanego skanu dokumentu na adres mailowy biuro@e-kamerton.pl - otrzymasz przelew na wskazane przez Ciebie konto. Wszystkie wyżej wymienione dokumenty możesz również dostarczyć pocztą tradycyjną na adres właściciela Portalu. Będziesz zobowiązany do samodzielnego rozliczenia podatku dochodowego w swoim Urzędzie Skarbowym. W razie pytań dotyczących funkcjonowania Programu Partnerskiego prosimy o kontakt mailowy: biuro@e-kamerton.pl