MENU
Jak uzyskać dostęp poprzez SMS - krok po kroku

     Zainteresowała Cię konkretna lekcja i chciałbyś ją zobaczyć w jakości HD oraz otrzymać przygotowane do niej materiały dodatkowe? Nic prostszego. Wystarczy wysłać SMS. Jak to zrobić?

     Obok tytułu każdej z lekcji wideo znajdziesz dwa przyciski. Pierwszy z nich umożliwi Ci zakup abonamentu czasowego a drugi dostęp do wybranej lekcji w jakości HD oraz przygotowanych do niej materiałów dodatkowych.

     Po kliknięciu przycisku "uzyskaj poprez SMS" rozwinie sie obszar zawierający wszelkie niezbędne informacje. Wyślij podany na stronie kod pod również podany na stronie numer telefonu. Po wysłaniu SMS pod własciwy numer otrzymasz kod, który pozwoli na dostęp do wybranych lekcji w jakości HD oraz do materiałów dodatkowych. Możesz w ten sposób kupić kod, który będzie ważny 1, 3 lub 5 razy, w zależności od wybranej opcji.

     Kod należy wpisać w okienko "Wpisz swój kod SMS" a następnie wcisnąć przyciks "Obejrzyj lekcję". Od momentu wpisania kodu będziesz miał 72 godziny na oglądanie lekcji. W tym czasie będziesz mógł ją oglądać dowolną ilość razy.

      W razie problemów z rejestracją lub zakupem lekcji prosimy o kontakt mailowy: biuro@e-kamerton.pl