MENU
Jak kupić abonament - krok po kroku

     Jesteś już zarejestrowany, ale chciałbyś korzystać w pełni z zasobów serwisu, ale nie wiesz od czego zacząć? Z tej strony dowiesz się jak zostać użytkownikiem PREMIUM Muzycznego Portalu Edukacyjnego e-kamerton.pl. 

    Niestety konto Standard nie umożliwia korzystania z wszystkich zasobów serwisu. Aby móc otrzymywać dodatkowe materiały do lekcji oraz oglądać materiały wideo w jakości HD, konieczne jest wykupienie abonamentu PREMIUM. Możesz to zrobić po zalogowaniu się w serwisie. Wpisz login i hasło w odpowiednie pola w prawym górnym rogu strony i wciśnij przycisk logowania.

Logowanie

Kliknij, aby powiększyć

     Po zalogowaniu w miejscu, gdzie poprzednio były pola logowania, pojawia się dwa przyciski: Moje konto, oraz Wyloguj. Kliknij przycisk "Moje konto" który przekieruje Cię do podstrony zawierającej Twoje dane. 

Logowanie 2

Kliknij, aby powiększyć

     Na stronie "Moje konto" znajdziesz dwa przyciski. Pierwszy "Edytuj dane" umożliwi Ci edycję swoich danych oraz zmianę avatara. Przycisk "Kup abonament" przeniesie Cię na stronę, która umożliwia wybór odpowiedniego abonamentu czasowego, oraz przeniesie Cię na stronę Twojego banku co pozwoli na dokonanie płatności.

Płatności

Kliknij, aby powiększyć

Płatności

Kliknij, aby powiększyć

     Po dokonaniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany ze strony Twojego banku do serwisu e-kamerton.pl i będziesz mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością konta PREMIUM. Zostań użytkownikiem PREMIUM już dziś. Naprawdę warto.

 

     Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z rejestracją, dokonaniem płatności lub korzystaniem z serwisu skontaktuj się z nami: biuro@e-kamerton.pl