MENU
Artykuł sponsorowany

Fortepian dla ucznia szkoły muzycznej

Autor: Artykuł sponsorowany

0000-00-00

Zakup odpowiedniego fortepianu do ćwiczeń stanowi ważną decyzję dla każdej osoby dążącej do zapewnienia najlepszej jakości muzycznego rozwoju dziecka niezależnie, czy jest ono uczniem szkoły muzycznej czy ogromnym miłośnikiem gry na fortepianie.

Piano

Instrument musi spełniać określone wymogi dotyczące jakości wykonania, brzmienia, jak również nierzadko sporą rolę grają same wymiary fortepianu. Podczas poszukiwań odpowiedniego fortepianu warto rozważyć specjalnie dedykowane modele instrumentów Kawai, które wykonane są z najlepszej jakości materiałów, znakomicie brzmią, a przy tym jednocześnie są na tyle kompaktowe, że osoby nie posiadające sporej wielkości salonów są w stanie taki instrument bezproblemowo pomieścić w domu.

Kawai GM-10K – przystępny cenowo fortepian wysokiej jakości

Fortepian Kawai GM-10K to gwarancja wysokiej jakości wykonania w oparciu o rozwiązania wyższych serii Kawai GE oraz Kawai RX. Mimo stosunkowo przystępnej ceny Kawai GM-10K pod względem sposobu działania, prezencji i innowacyjnym komponentom nie ustępuje modelom z wyższej półki cenowej. Kompaktowe wymiary instrumentu sprawiają, że z powodzeniem zmieści się nawet w mniejszych pomieszczeniach. Gra na Kawai GM-10K jest niezwykle komfortowa dzięki precyzyjnemu i bardzo czułemu mechanizmowi.

Kawai GL-10 – fortepian dla bardziej wymagających

Kawai GL-10 to fortepian wzorowany na pełnowymiarowych fortepianach koncertowych przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania i pięknym brzmieniu. Zaletą modelu Kawai GL-10 są jego kompaktowe rozmiary, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się w większości pomieszczeń. Producent zadbał również o wysokiej klasy akcję klawiatury Millenium III Action, której części składowe stworzone zostały m. in. z karbonu ABS o wysokim poziomie wytrzymałości. Klawiatura Millenium III Action spełni wymagania nawet najbardziej wymagających pianistów dzięki jej czułości i znakomitej mechanice. Fortepian Kawai GL-10 to zdecydowanie fortepian godny polecenia nie tylko jako instrument do ćwiczeń, ale również do kameralnych koncertów.

dodaj komentarz
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
komentarze
polecane