MENU
FAQ

 1.Czy muszę się zalogować, żeby korzystać z serwisu www.e-kamerton.pl?

Serwis jest podzielony na trzy części:

– ogólnodostępną – bezpłatną,

- dostępną dla zarejestrowanych użytkowników konta STANDARD – bezpłatną

- dostępną dla zarejestrowanych użytkowników konta PREMIUM – płatną.

Żeby korzystać z części bezpłatnej nie musisz się logować. Do korzystania z dostępu do części treści darmowych lub płatnych konieczne jest zalogowanie się (STANDARD), lub zalogowanie się i opłacenie odpowiedniego abonamentu (PREMIUM).

2. Jak kupić kod dostępu i ile on kosztuje?

Żeby zakupić kod dostępu należy się zarejestrować i zalogować w serwisie. Następnie wybrać interesujący nas abonament oraz sposób płatności i postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie dokonać płatności. Szczegółowe instrukcje znajdziesz tutaj Cennik znajduje się tutaj.

3. Dlaczego warto się zarejestrować i kupić dostęp do lekcji?

Znaczna część materiałów w serwisie jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników konta STANDARD. Materiały te są dostępne w jakości SD, bez dodatkowych plików. Po zarejestrowaniu i wykupieniu odpowiedniego abonamentu dostaniesz dostęp do Konta PREMIUM. Takie konto umożliwi Ci czasowy dostęp do wszystkich materiałów w serwisie w jakości HD oraz do dodatkowych materiałów, takich jak nuty, artykuły poszerzające treść lekcji czy pliki mp3. Ponadto dla użytkowników PREMIUM planujemy regularne konkursy z nagrodami i inne rozszerzenia funkcjonalności.

4. Jak wygląda korzystanie z wykupionego abonamentu?

Zgodnie z wykupionym abonamentem otrzymasz czasowy dostęp do treści PREMIUM serwisu. Umożliwia on dostęp do materiałów wideo zawartych w serwisie w jakości HD, oraz do dodatkowych materiałów w formie nut, plików tekstowych, plików .mp3 itp.