MENU
Darmowa rejestracja - krok po kroku

     Chciałbyś korzystać z serwisu, ale nie wiesz od czego zacząć? Na tej stronie krok po kroku poznasz zasady funkcjonowania Muzycznego Portalu Edukacyjnego e-kamerton.pl.  Dowiesz się również, co należy zrobić, żeby móc cieszyć się wszystkimi możliwościami jakie on daje. A więc zaczynamy.

     Serwis podzielony jest na trzy części: darmową strefę ogólnodostępną, darmową strefę STANDARD oraz płatną strefę PREMIUM. Ze strefy ogólnodostępnej możesz korzystać bez przeszkód. Nie trzeba się logować, ani za nic płacić. Można się w niej zapoznać ze spisem treści materiałów oraz ich krótkim opisem. Trafiłeś do serwisu e-kamerton.pl jednak po to, żeby się czegoś dowiedzieć. Aby móc zacząć naukę konieczna jest rejestracja. Jest ona zupełnie darmowa i zajmuje krótką chwilę. W tym celu kliknij przycisk: "Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!" znajdujący się na środku pod listwą menu głównego serwisu (na zdjęciu poniżej oznaczone czerwoną ramką).

Kliknij, aby powiększyć

     Zostaniesz przeniesiony do strony rejestracyjnej. Wypełnij pola niezbędne przy rejestracji. Część z nich (oznaczone gwiazdką) jest obowiązkowa żeby zarejestrować się w serwisie. Pozostałe są opcjonalne. Będziemy jednak bardzo wdzięczni jeśli zachcesz uzupełnić wszystkie pola kwestionariusza. Ułatwi nam to dalszą rozbudowę serwisu i poprawianie jego funkcjonalności. W polu "Osoba polecająca" wpisz imię i nazwisko lub login osoby, która poleciła Ci nasz Serwis. Najbardziej aktywni polecający otrzymają od nas co miesiąc nagrody w postaci darmowych abonamentów PREMIUM.

Kliknij, aby powiększyć

     Po wypełnieniu ankiety rejestracyjnej kliknij znajdujący się na dole strony przycisk "Załóż konto". Na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający rejestrację. Jego kliknięcie zakończy cały proces. Będziesz mógł w pełni korzystać z konta STANDARD. Konto to umożliwi Ci dostęp do wszystkich artykułów, lekcji wideo w formacie SD i innych użyteczności. Będziesz mógł między innymi zupełnie ZA DARMO zadać pytanie lutnikowi. Zapraszamy.